Pėralla per femijė 

Albani trim

Fiku i bardhe dhe fiku i zi

Gjyqi i malevė

Rozafati

Pesė pėralla

Pse lakuriqi i natės del pėr gjah vetėm natėn

Haidi  ( Heidi )

Borėbardha dhe 7 xhuxhat

Mjellmat e egra